Muharremaj mbledh drejtorët, kërkon nga ta angazhim e sidomos në terren

  • 19.09.2022
Muharremaj mbledh drejtorët, kërkon nga ta angazhim e sidomos në terren

Mbledhja e Këshillit të Drejtorëve.

Këshilli i Drejtorëve të Komunës së Suharekës e ka mbajtë mbledhjen e rregullt.

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, në takim ka kërkuar nga drejtorët angazhim sidomos në terren dhe ka folur për aktivitetet e punët që do të ndodhin gjatë ditëve në vijim.


Po ashtu kryetari Muharremaj, ka kërkuar nga drejtorët që të jenë aktiv në mbarëvajtje të “FESTARI 2022”.


Ndërsa drejtorët kanë raportuar për projektet dhe aktivitetet e javës së kaluar si dhe për aktivitetet që do të zhvillohen në këtë javë e tutje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë