Ministri i MAPL-së, Elbert Krasniqi viziton Komunën e Suharekës

  • 29.07.2022
Ministri i MAPL-së, Elbert Krasniqi viziton Komunën e Suharekës

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka pritur sot në takim ministrin e Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, me të cilin ka biseduar rreth koordinimit të bashkëpunimit në mes të Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal dhe Komunës së Suharekës.

“Kryetari Muharremaj e ka falënderuar ministrin Krasniqi për vizitën dhe për mbështetjen e vazhdueshme e po ashtu edhe ministri Krasniqi e ka falënderuar kryetarin Muharremaj për pritjen e për kujdesin ndaj qytetarëve pa dallim”, thuhet në njoftimin e komunës.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë