Maturantët e SHMT “Skënder Luarasi” me këtë datë shkojnë në ekskursion në Shqipëri

Shkolla e Mesme Teknike “Skënder Luarasi” në Suharekë në bazë të nenit 11, të Udhëzimit Administrativ të MAShTI-t nr. 02/2016, Drejtoria e shkollës ka bërë ftesë për ofertë për Agjencionet turistike për ekskursionin e maturantëve në Shqipëri.

Maturantët e SHMT “Skënder Luarasi” me këtë datë shkojnë në ekskursion në Shqipëri

Sipas njoftimit të kësaj shkolle, ekskursioni do të zhvillohet në Republikën e Shqipërisë nga data 16 – 20 maj 2022 dhe se kohëzgjatja e ekskursionit është 4 netë me pansione të plota.

Në ekskursion në Shqipëri nga SHMT “Skënder Luarasi” do të marrin pjesë rreth 200 nxënës.


Në ofertë parashihet çmimi i akomodimit, ushqimit (mëngjesi + dreka + darka), transportit dhe shpenzimet e ndryshme që paraqiten me rastin e vizitave në muze dhe kala që parashihen në rrugëtimin e përcaktuar nga Këshilli i Shkollës.

Po ashtu, në njoftim thuhet se fituesi i ofertës do të zgjidhet operatori ekonomik, i cili i plotëson të gjitha kriteret e mësipërme dhe ka ofertën më të mirë, vlerësuar nga Komisioni, përbërja e të cilit është përcaktuar me UA 02/2016.

Formulari i paraqitjes së ofertës dhe rrugëtimi i ekskursionit i hartuar nga Këshilli Drejtues i Shkollës merren në SHMT “Skënder Luarasi” nga data 13.04.2022 nga ora 08:00 deri në 13:00.

Pranimi i ofertave bëhet deri më 22.04.2022 deri në ora 13:00. Hapja e ofertës bëhet në SHMT “Skënder Luarasi” me datë 22.04.2022 në ora 13:30.

Ftese-per-oferte-nga-SHMT-Skender-Luarasi

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë