Lëvizja Vetëvendosje në Suharekë prezanton kandidatët për kryetar të Qendrës

  • 20.09.2022
Lëvizja Vetëvendosje në Suharekë prezanton kandidatët për kryetar të Qendrës

Lëvizja Vetëvendosje (LVV) dega në Suharekë gjatë ditës së sotme ka bërë publikimin e emrave të kandidatëve për kryetar të Qendrës.

Në bazë te rregullores dhe statutit te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe pas kalimit të afatit të rregullt për kandidim, LVV-ja ka njoftuar se për kryetar Qendre në Suharekë janë dy kandidatë, për forumin e gruas të LVV-së një kandidate si dhe për forumin rinor një kandidate.

Kandidatët për Kryetar Qendre janë: Agron Maliqaj dhe Jetmir Durmishi;
Kandidate për GVV: Vlora Bytyqi;
Kandidate për RVV: Rinesa Pirku.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë