Konkursi për dy mjek/e në QKMF-Suharekë, publikohet lista me emrat e kandidatëve

  • 22.12.2022
Konkursi për dy mjek/e në QKMF-Suharekë, publikohet lista me emrat e kandidatëve

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Suharekë në fillim të muajit dhjetor 2022 kishte hapur konkurs pune për dy mjek/e të praktikës së përgjithshme.

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Suharekë bazuar në konkursin 06.12.2022 Nr. 06/1279 për vendin e punës dy Doktor/e të praktikës së përgjithshme në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë njofton se kanë konkuruar 9 kandidatë, raporton SuharekaOnline.

Sipas njoftimit të DSHM-Suharekë kjo është lista e aplikantëve:


  1. Altin Morina
  2. Ardit Xhakmani
  3. Ardit Berisha
  4. Arlind Basha
  5. Bledar Suka
  6. Elma Shaqiri Berisha
  7. Erza Kolgeci
  8. Kujtesë Basha
  9. Qëndresa Maliqaj
N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë