Konkursi për 7 mësimdhënës dhe një teknik/ndihmës, DKA-Suharekë publikon rezultatet

  • 15.03.2023
Konkursi për 7 mësimdhënës dhe një teknik/ndihmës, DKA-Suharekë publikon rezultatet

Drejtoria Komunale e Arsimit në Komunën e Suharekës me 26 janar, 2023 kishte hapur konkurs pune për 7 mësimdhënës dhe një ndihmës teknik në shkolla të ndryshme të Komunës së Suharekës.

Lidhur me këtë konkurs DKA-Suharekë ka marr vendim për përzgjedhjen e kandidatëve në bazë të pikëve të fituara pas përfundimit të procedurave të rekurtimit sipas listave të cilat SuharekaOnline do iu sjellë më poshtë.

Në njoftim thuhet se të gjithë kandidatët e pakënaqur kanë të drejtë ankese në Komisionin për Ankesa dhe Parashtresa në nivel komune, në afat prej 8 ditësh nga publikimi i rezultateve në tabelën e shpalljeve të DKA-së dhe pranimi i emal-it.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë