Komuna e Suharekës për një muaj shpenzoi afër 2 mijë euro për telefoni mobile

  • 10.11.2022
Komuna e Suharekës për një muaj shpenzoi afër 2 mijë euro për telefoni mobile

Në shpenzimet e muajit tetor 2022, sipas njësive buxhetore dhe kodeve ekonomike të Komunës së Suharekës ndër tjerash figurojnë edhe ato të telefonisë mobile.

Në bazë të publikimebe në webfaqen e Komunës së Suharekës bëhet e ditur se për telefoni mobile janë shpenzuar 1.811,64 euro, shkruan SuharekaOnline.

Shpenzime më të mëdha për telefoni mobile janë bërë nga Arsimi Fillor ku janë shpenzuar 630 euro dhe Buxheti ku janë shpenzuar 220 euro.


Ndërsa, Zyra e Kryetarit gjatë muajit tetor të këtij viti ka shpenzuar 60 euro.

Njësia Telefoni Mobile
Zyra e Kryetarit 60.00 euro
Inspekcioni 103.96 euro
Zyra e Kuvendit Komunal180.00 euro
Buxheti220.00 euro
Shërbimet Publike- Infrastruktura Rrugore107.86 euro
Bujqësia140.00 euro
Shërbimet Kadastrale90.00 euro
Shërbimet e Kujdesit Primar Shëndetësor 90.00 euro
Shërbimet Sociale99.82 euro
Administrata 90.00 euro
Arsimi Fillor 630.00 euro
TOTALI1.811,64 euro
N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë