Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë

  • 02.03.2022
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë

Sipas burimeve të SuharekaOnline gjatë kontrollit të Policisë në automjetin që gjendeshin katër persona, tek njëri prej tyre është gjetur sasi e marihuanës.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, ku bëhet e ditur se janë arrestuar katër persona dhe është inicuar rast, ndërsa me urdhër të prokurorit ata janë liruar dhe rasti trajtohet me procedurë të rregullt.


Ndryshe brenda dy jave në Komunën e Suharekës nga Policia është raportuar për 6 aksidente trafiku, 1 shantazh, 5 kanosje, 1 sulm fizik, 2 lëndim trupor, 2 dhunë në familje, 2 vjedhje, 2 armë pa leje, 1 falsifikim i parasë, 1 mjet i pa-shpërthyer, 2 mashtrime, 2 dëmtim prone, 1 posedim i pa-autorizuar i narkotikëve.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë