Hakohet faqja zyrtare e Muzeut në Suharekë

  • 27.09.2022
Hakohet faqja zyrtare e Muzeut në Suharekë

Komuna e Suharekës përmes një njoftimi, ka bërë të ditur se është hakuar faqja zyrtare e Muzeut.

Nga Komuna kanë kërkuar kujdes nga qytetarët, duke mos komunikuar dhe të mos hapni asgjë që ju vie si sms apo të ngjashme si në foton më poshtë.

Njoftimi i plotë i Komunës së Suharekës:


KUJDES…!
Të nderuar qytetarë, Ju bëjmë me dije se nga përsona të pandergjegjshëm është hakuar faqja zyrtare e Muzeu Suharekë, andaj kujdes… mos komunikoni e as mos hapni asgjë që ju vie si sms apo të ngjajshme (si në foto)!

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë