Gjendet pa shenja jete në shtëpinë e fqinjit një grua në Shirokë, dyshohet për vetvrasje

  • 19.08.2022
Gjendet pa shenja jete në shtëpinë e fqinjit një grua në Shirokë, dyshohet për vetvrasje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 11:20 në Shirokë të Komunës së Suharekës, ku një grua është gjetur pa shenja jete.

Sipas Sinjalit ekipet e Emergjencës kanë bërë të ditur se kanë pranuar thirrje për ndihmë, pasi dyshohej se një person ishte pa ndjenja dhe në rrezik për jetën.


Ekipi mjekësor i Emergjencës ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ku brenda një shtëpie kanë gjetur trupin e të ndjerës, vdekjen e së cilës e konstatoi mjeku kujdestar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitë policore, ku sipas informacioneve të para gruaja është 51-vjeçare dhe ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e një fqinjit i cili ndodhet jashtë shtetit.

Sinjali mëson se dyshimet e para janë që viktima ka kryer vetëvrasje.

Me urdhër të prokurorit rasti është iniciuar ‘Vdekje e dyshimtë’.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë