Emra që lënë gjurmë, Dr. Qëndrim Zenelaj hap Ordinancën specialistike gastroenterologjike “VIVE” në Suharekë

  • 01.12.2022
Emra që lënë gjurmë, Dr. Qëndrim Zenelaj hap Ordinancën specialistike gastroenterologjike “VIVE” në Suharekë

Jo rrallë herë emra të shumtë të mjekëve nga Komuna e Suharekës kanë arritur suksese në nivel si vendor ashtu edhe ndërkombëtar duke dëshmuar suksesin, përkushtimin dhe profesionalizmin e tyre në profesionin me human, atë të mjekut.

Një emër që ka dëshmuar suksese të vazhdueshme në këtë lëmi është edhe Dr.Qëndrim Zenelaj, i cili krahas shërbimit që ka ofruar në QKMF-në e Suharekës ka numëruar edhe suksese të njëpasnjëshme në specializim, saktësisht në fushën e gastroenterologjisë në QKUK, ku tashmë është Specialist i Gastroenterologjisë po tregon suksese të jashtzakonshme si në QKUK ashtu edhe në Evropë.


Zenelaj në specializim ka treguar sukses të lartë për gastroenterologji, sidomos për endoskopi intervente. Suksesi i tij është dëshmuar sidomos për ndaljen e gjakderdhjeve nga trakti tretës, për polipektomi, dhe nxjerrjen e trupave të huaj.

Fal këtij angazhimi dhe përkushtimi për profesionin e tij, Dr. Qëndrim Zenelaj ka hapur ordinancën specialistike gastroenterologjike ” VIVE” në Suharekë.

Në kuadër të shërbimeve mjekësore dhe vizitave specialistike, ordinance “VIVE” ofron:

  1. Ultrazë të barkut
  2. Gastroskopi
  3. Kolonoskopi
  4. Trajtim të hemoroideve
  5. Rektosigmoidoskopi
  6. EKG
  7. Analiza Laboratorike

Ordinanca specialistike gastroenterologjike ” VIVE”
Rr. Besim Ndreca Shirokë, Suharekë
044 106 688

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë