Duhël, e mbushi veturën me karburante dhe iku pa paguar, rasti në hetim

Një rast i kanosjes dhe vjedhjes është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

Duhël, e mbushi veturën me karburante dhe iku pa paguar, rasti në hetim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në një pikë të derivateve, një i dyshuar i panjohur e ka mbushur automjetin me karburante në vlerë 55 Euro dhe duke e kanosur është larguar në drejtim të panjohur pa paguar.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 22:55, në fshatin Duhël të Suharekës.


Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti vazhdon të hetohet.

“Fsh. Duhël, Suharekë 25.01.2022. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në një pikë të derivateve, një i dyshuar i panjohur  e ka mbushur automjetin me karburante në vlerë 55€ dhe duke e kanosur është larguar në drejtim të panjohur pa paguar. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës