Doktori nga Suhareka i cili është sinonim i suksesit, i bashkangjitet ekipit të gastroenterologëve elitar të QKUK-së

  • 16.12.2022
Doktori nga Suhareka i cili është sinonim i suksesit, i bashkangjitet ekipit të gastroenterologëve elitar të QKUK-së

Një emër që po dëshmon suksese të vazhdueshme në lëmin e gastroenterologjisë është Dr.Qëndrim Zenelaj, i cili krahas shërbimive që ofron në Ordinancën specialistike gastroenterologjike “VIVE” në Suharekë, është duke numëruar suksese të njëpasnjëshme.

Dr. Qëndrim Zenelaj nga sot i është bashkangjitur ekipit të gastroenterologëve elitar të QKUK-së si SPECIALIST.


Zenelaj i cili në specializim ka treguar suksese të larta për gastroenterologji, sidomos për endoskopi intervente, së fundmi ka hapur edhe Ordinancën specialistike gastroenterologjike “VIVE” në Suharekë.

Suksesi i tij është dëshmuar sidomos për ndaljen e gjakderdhjeve nga trakti tretës, për polipektomi, dhe nxjerrjen e trupave të huaj.

Fal këtij angazhimi dhe përkushtimi për profesionin e tij, nga Dr. Qëndrim Zenelaj lë të nënkuptohet se ardhmëria e gastroenterologjisë kosovare është e ndritshme.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë