DKA-Suharekë hap konkurs pune për dy psikolog/e për IP “Fluturat” në Suharekë dhe SHFMU “Sadri Duhla” në Duhël

  • 18.01.2023
DKA-Suharekë hap konkurs pune për dy psikolog/e për IP “Fluturat” në Suharekë dhe SHFMU “Sadri Duhla” në Duhël

Drejtoria Komunale e Arsimit në Suharekë ka njoftuar se ka hapur konkurs pune për dy psikolog/e në disa shkolla të komunës.

DKA-Suharekë ka njoftuar se ka hapur konkurs për plotësimin e vendit të punës për dy psikolog/e, një në Institucionin Parashkollor “Fluturat” në Suharekë dhe një në SHFMU “Sadri Duhla” në Duhël, raporton SuharekaOnline.

Në njoftim bëhet e ditur se koeficienti i pagës për këto pozita është 6.6, ndërsa kohëzgjatja e kontratës është e pacaktuar dhe orari i punës është i plotë.


Kualifikimi për këto dy pozita është Fakulteti Filozogjik, drejtimi psikologji sipas U.A. MASHT nr.34/ 2014.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë