Detaje ekskluzive, Sokol Halili kishte qëndruar në Suharekë për rreth një orë e gjysmë

  • 02.12.2022
Detaje ekskluzive, Sokol Halili kishte qëndruar në Suharekë për rreth një orë e gjysmë

Dy ditë më parë Sokol Halili kishte vrarë guran e tij në orët e fundit të shtatzanisë në oborrin e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme nëpër media kanë çarkulluar video ku shihet tashmë i ndjeri, Sokol Halili dhe pretendohet të jetë në qytetin e Suharekës.

Burime të SuharekaOnline tregojnë eksluzivisht se tashmë i ndjeri, Sokol Halili kishte hyrë në territorin e Suharekës natën kur edhe e kreu aktin në oborrin e QKUK-së, pasi që në Suharekë ka disa familjar të tjerë.


Poashtu, SuharekaOnline merr vesh se familjarët e tashmë të ndjerit, Sokol Halili të cilët jetojnë në Suharekë nuk e kishin pranuar në shtëpi pas kanë kuptuar se i njejti kishte vrarë ish-bashkëshortën e tij në oborrin e QKUK-së dhe ishte i armatosur.

Sipas burimeve të SuharekaOnline, Sokol Halili ka qëndruar dhe ka lëvizur nëpër qytetin e Suharekës për rreth një orë e gjysmë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë