Burri rrah gruan në Suharekë, viktima refuzon tretmanin mjekësor

  • 30.12.2022
Burri rrah gruan në Suharekë, viktima refuzon tretmanin mjekësor

Dhuna në familje është njëra nga problemet dhe sfidat më të mëdha për institucionet e Kosovës.

Raste të tilla lajmërohen çdo ditë në Policinë e Kosovës, madje kohëve të fundit këto raste janë shpeshtuar.

Një rast i dhunës në familje është raportuar të enjten edhe në Stacionin Policor në Suharekë, raporton SuharekaOnline.


Një femër ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Policia e Kosovës në Suharekë bën të ditur se viktima ka refuzuar të marr tretman mjekësor dhe se ky rast është duke u hetuar.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë