Ambasadori i Turqisë viziton Suharekën, Muharremaj: Suhareka është vend i sigurtë dhe i punëtorëve

  • 10.03.2023
Ambasadori i Turqisë viziton Suharekën, Muharremaj: Suhareka është vend i sigurtë dhe i punëtorëve

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka pritur sot në vizitë ambasadorin e Turqisë, Sabri Tunç Angili.

I pari i Suharekës, Bali Muharremaj ka thënë se kjo gadishmëri për bashkëpunim, vlerësohet nga ana e Komunës së Suharekës, ku tregohet interesim për gjërat e mira në të ardhmen.

“Poashtu, Muharremaj thotë se Suhareka është vend i sigurtë dhe vend i punëtorëve.


E falenderoj Ambasadorin e Turqisë Sabri Tunç Angılı,

për vizitën në Komunën e Suharekës.

Natyrisht kjo gadishmëri për bashkëpunim, vlersohet nga ana jonë, duke treguar interesimin e duhur për vepra të mira në të ardhmen.

Suhareka është vend i sigurtë dhe vend i punëtorëve.

Puna e përcakton zhvillimin.

Bali Muharremaj” ka shkruar Muharremaj.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë