Ambasadori i Malajzisë viziton kryetarin Muharremaj, shprehin gatishmërinë për thellim të marrëdhënieve mes dy vendeve

  • 06.09.2022
Ambasadori i Malajzisë viziton kryetarin Muharremaj, shprehin gatishmërinë për thellim të marrëdhënieve mes dy vendeve

Gjatë ditës së djeshme ambasadori i Malajzisë, Dato Abdul Mali ka vizituar Komunën e Suharekës, ku është pritur nga kryetari Bali Muharremaj.

Ambasadori i Malajzisë dhe kryetari Muharremaj kanë shprehur gatishmërinë për thellimin e marrëdhënieve mes dy vendeve tona.

Muharremaj theksoi se kjo vizitë e nderon komunën tonë, dhe për këtë jam shprehur falenderues në emër të qytetarëve tanë.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë