Aksident trafiku në Carralevë, dy persona të lënduar dërgohen në spital nga Urgjenca e Suharekës

  • 06.02.2023
Aksident trafiku në Carralevë, dy persona të lënduar dërgohen në spital nga Urgjenca e Suharekës

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Carralevë, ku janë përfshirë dy vetura dhe një kombi.

Burime të SuharekaOnline bëjnë të ditur se sot gjatë ditës së hënë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy vetyra dhe një kombi.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmve materiale ka edhe persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka dal Urgjenca e Suharekës, ku sipas mjekut kujdestar, Ilir Sopaj bëhet e ditur se dy nga të aksidentuarit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal në Prizren.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë