Aksident trafiku në Studençan, lëndohet një motoçiklist

Një person ka pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku në fshatin Studençan të Komunës së Suharekës.

Aksident trafiku në Studençan, lëndohet një motoçiklist

Sipas Policisë së Kosovës, aksidenti ka ndodhur të enjten rreth orës 17:20 mes një veture dhe një motoçiklete.

Po ashtu, Policia bënë të ditur se si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull kosovar i cili pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Prizrenit, është liruar.


Gjithashtu, PK-ja ka theksuar se rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Studençan – Ka ndodhur aksident trafiku në mes në veture dhe një motoçiklete. Si pasoj, lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull kosovar i cili pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Prizrenit, është liruar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës