Aksident në Reshtan të Suharekës, lëndohet një person

  • 21.01.2022
Aksident në Reshtan të Suharekës, lëndohet një person

Policia e Kosovës vazhdimisht po bënë apele tek qytetarët për respektim të rregullave në komunikacion, sidomos në stinën e dimrit kur temperaturat janë të ulëta dhe ekziston mundësia për ngrica në rrugë, reshje bore e shiu, ku nga moskujdesia po shkaktohen edhe aksidente.

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Reshtan të Komunës së Suharekës.


Lajmin për SuharekaOnline e ka konfirmuar edhe komandanti i stacionit policor në Suharekë, kapiten Afrim Sylaj.

Ai ka bërë të ditur se në këtë aksident në Reshtan janë përfshirë një veturë dhe një kamion, ku si pasojë e aksidentit një person ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Aksidenti raportohet të ketë ndodhur sot në mëngjes rreth orës 08:50 minuta.

Po ashtu, është bërë e ditur se njësiti i hetimeve rajonale të Prizrenit kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe se po merret me rastin./SuharekaOnline/

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë