🏀 ZYRTARE: Golden Eagle Ylli prezanton ‘bombën’ e radhës

Foto: KB Golden Eagle Ylli - Rexh Gashi

Ditëve të fundit në klubin basketbollistik nga Suhareka, Golden Eagle Ylli janë duke ndodhur disa ndryshime, ku vetëm sot klubi ka shkëputur kontratën me 3 lojtarë ndërsa Altin Morina është larguar nga klubi për arsye “familjare”.

Sot KB Ylli ka prezantuar edhe transferin e radhës të afatit kalimtar të janarit.

Bëhet fjalë për Devonte Brown i cili tashmë është lojtar i klubit suharekas.

Brown është i gjatë 188 cm dhe luan në pozitat 1 dhe 2.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Ai së fundmi ka qenë pjesë e ekipit Talina Kalev nga Estonia ku ka luajtur me mesatare 19 pikë për ndeshje, 10 kërcime dhe 5 asistime.