Keith Fraizer ndan rrugët me Yllin

Keith Fraizer ndan rrugët me Yllin
Taulant Krasniqi

26.02.2020 / KB Ylli

Klubi basketbollistik Golden Eagle Ylli përmes një njoftimi ka bër të ditur se ka ndërprerë bashkëpunimin me Keith Frazier.

“Me marreveshje te dyanshme kemi vendosur qe te nderprejme bashkpunimin me Keith Frazier.

Golden Eagle Ylli e falenderon Keith per angazhimin e deritashem dhe i uron suksese ne te ardhmen” thuhet në njoftimin e klubit.

RAPORTO