KB Golden Eagle Ylli ua uron Vitin e Ri 2020!

Foto: KB Golden Eagle Ylli - Rexh Gashi

Klubi basketbollistik nga Suhareka, KB Golden Eagle Ylli përmes një postimi në Facebooku ua ka uruar qytetarëve festën e Vitit të Ri 2020.

Dashamirë të klubit,

Ju urojmë vitin e ri 2020, duke ju dëshiruar një vit të mbarë.

Viti 2019 ishte një vit plot lëvizje, suksese dhe padyshim vit i sfidave. Ne si klub kemi mundur ta kalojmë edhe më mirë, por jo gjithmonë gjithçka është në dorën tonë.

🎬🍿 Këta janë super-filmat që mund t’i shikoni këtë fundjavë në Cineplexx

Këtë fundjavë, në Cineplexx mund t’i shikoni nga premierat më të fundit botërore, deri tek filmat vendor që po vazhdojnë të korrin suksese.

Falemnderojmë shikuesit, dashamirët e klubit, por falemnderojmë shumë edhe biznesmenët të cilët ndajtën fitimin e tyre për të ndihmuar klubin.

Paqim vit të mbarë!