🏀 KB Golden Eagle Ylli konfirmon ndeshjen e parë për 2020

Foto: KB Golden Eagle Ylli - Rexh Gashi

Klubi basketbollistik nga Suhareka, Golden Eagle Ylli aktualisht ndodhet në vendin e 4 me 26 pikë.

Klubi nga Suhareka përmes një njoftimi në Facebook ka bërë të ditur se do ta zhvillojë ndeshjen e parë për vitin 2020.

Golden Eagle Ylli do të përballet ndaj Feronikelit.

KB Ylli këtë ndeshje do ta zhvillojë të shtunën më 11 janar duke filluar nga ora 17:00 në palestrën sportive “13 Qershori” në Suharekë.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.