Zyrtare: FC Ballkani prezanton transferimin e ri

Zyrtare: FC Ballkani prezanton transferimin e ri
Çlirim Gashi

15.08.2019 / Ballkani

Liridon Fetahaj është lojtari më i ri i Ballkanit dhe këtë e kanë konfirmuar klubi dhe lojtari.

Liridon Fetahaj nuk e patë te vështirë përzgjedhjen e ambientit të ri, është personalitet i formuar dhe futbollist intelegjent, prandaj ka vendosur te jetë ne mesin e futbollistëve cilësor. 

FC Ballkani njofton se ka arritur marrëveshje dy vjeçare me Liridon FETAHAJ, i cili gjithmon ka qenë ne listën e dëshirave të klubit.

RAPORTO