Vizitë e papritur te FC Ballkani në Turqi

Foto: Ilustrim

Klubi futbollistik nga Suhareka, FC Ballkani është befasuar në përgatitjet që po mbahen në Antalia të Turqisë.

Skuadra e Ismet Munishit është vizituar nga futbollisti i Kosovës, Anel Rashkaj.

Lajmin e ka bërë me dije futbollisti i Ballkanit, Liridon Fetahaj.

“Me legjendën, kapitenin kosovar”, ka shkruar Fetahaj.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Ndryshe, Ballkani ka disa ditë që ndodhet në Turqi për përgatitje, ku edhe ka zhvilluar dy ndeshje miqësore ndërkombëtare.