[VIDEO] Xhebrailat e Plisat e ndezin atmosferën në “Fadil Vokrri”

[VIDEO] Xhebrailat e Plisat e ndezin atmosferën në “Fadil Vokrri”
Çlirim Gashi

29.02.2020 / Ballkani

Me fillim nga ora 17;00 do të zhvillohet kryendeshja e kësaj jave mes Prishtinës dhe Ballkanit.

Kjo ndeshje nga shumë tifozë është cilësuar si “jetike” për fatin e këtij sezoni, shkruan Indeksonline.

Pak qaste para fillimit të këtij takimi, tifozëritë e dy ekipeve kanë ndezur atmosferën.

RAPORTO