😂😂 Lojtarët e FC Ballkanit me këngë ndezin atmosferën në Turqi

Foto: Lojtarët e FC Ballkanit duke kënduar

Punën në kampin stërvitor në Antalia të Turqisë lojtarët e Ballkanit po e ndjekin me atmosferë të zjarrtë në restorant. Së fundi, klubi nga Suhareka i ka publikuar disa video në faqen zyrtare që e dëshmojnë këtë.

Arbër Prekazi, Mirlind Daku dhe Roni Gashi i argëtuan bashkëlojtarët e tyre të rinj në Ballkani, duke u  ngritur në këmbë mbi karrige dhe duke kënduar para bashkëlojtarëve të tyre të rinj.

Shumë klube të futbollit e kanë traditë që lojtarët e sapotransferuar në klub t’i iniciojnë në skuadër duke i detyruar të këndojnë para të gjithë stafit dhe anëtarëve të klubit, në mënyrë që ata të afrohen mes vete.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Kjo ndodhi edhe te Ballkani i Ismet Munishi, që aktualisht po e kalon pushimin dimëror nga garat vendore duke e mbajtur një kamp stërvitor në Turqi, ku moti është më i nxehtë sesa në Kosovë.

Ballkani e mbylli pjesën e parë të sezonit të Ipko Superligës së Kosovës në pozitën e parë në tabelë, ndërsa është ende në garë për ta fituar Kupën e Kosovës