10.07.2019, 11:50

Të enjten ndeshje miqësore, KF Trepça ’89 ndaj FC Ballkanit

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar se të enjten do ta zhvillojë një ndeshje miqësore ndaj skuadrës të Mitrovicës, KF Trepça ’89.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, Ballkani zbuloi detajet e ndeshjes miqësore ndaj Trepçës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të enjten në stadiumin e Mitrovicës me fillim prej orës 17:00.

Trepçës dhe Ballkanit kjo ndeshje do ti shërbej për tu përgatitur sa më mirë për sezonin e ardhshëm.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Përveç transferimeve, te Ballkani do të debutojë edhe trajneri i tyre i ri, Ismet Munishi.

LEXO EDHE:  Tabela pas dy takimeve të djeshme: Ballkani lider, Gjilani pikët e para këtë edicion
/SuharekaOnline/