Të enjten Ballkani pret Flamurtarin në stadiumin e Suharekës

Të enjten me datën 24 tetor, klubi futbollistik nga Suhareka, FC Ballkani do ta pret KF Flamurtarin në stadiumin e qytetit – Suharekë.

Tashmë FC Ballkanit i ka ardhur radha që të kthehet në shtëpi dhe të tregoj sukses edhe në Suharekë.

“Luanët” e Ismet Munishit të hënën do të presin në Suharekë, KF Flamurtarin ku do të përballen në stadiumin e qytetit duke filluar prej orës 14:00.

Kjo ndeshje do të jetë e javës së 11-të në kuadër të Superligës së Kosovës në Futboll, njëherit ndeshja do të jetë si vendas.

Data: Të enjten 24.10.2019
Ekipet: FC Ballkani vs. KF Flamurtari
Ora: 14:00
Vendi: Stadiumi i qytetit
Qyteti: Suharekë