Sot FC Ballkani e zhvillon ndeshjen e dytë miqësore ndërkombëtare

Foto: Ilustrim

Dje klubi i qytetit, FC Ballkani zhvilloi ndeshjen e parë miqësore ndërkombëtare ndaj SC Tractor.

‘Luanët’ e Ismet Munishit dje pësuan humbje me rezultat 2:1, ku golin e vetëm e shënoi Jetmir Topalli.

Ndërsa sot FC Ballkani do ta zhvillojë ndeshjet e dytë miqësore.

Klubi futbollistik nga Suhareka do të përballet ndaj FC Baltika nga Kaliningrad – Rusi.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Këtë e ka konfirmuar vetë klubi i qytetit përmes një njoftimi në Facebook, ku thuhet se: “Miqësoren e radhes FC Ballkani e zhvillon ndaj skuadrës FC Baltika nga Kaliningrad – Rusi, shpresojmë të demonstrojmë lojë sa më të dinjitetshme, njëkohësisht duke e përdorur këtë ndeshje që të testojmë formën e të gjithë futbollistëve”.

Ndeshja e sotme do të zhvillohet në Lara – Antalia, Turqi duke filluar nga ora 17:30.