Përfundon ndeshja, FC Ballkani barazon me skuadrën nga Polonia

Foto: Ilustrim

Klubi futbollistik nga Suhareka, FC Ballkani ka zhvilluar edhe miqësoren e tretë në Turqi, në kuadër të përgatitjeve për stinorin e ri.

‘Luanët’ e Ismet Munishit u ballafaquan me ekipin nga Polonia, FC Jagiellonia.

Ndeshja prodhoi gjashtë gola, duke u mbyllur me rezultat të barabartë, 3:3.

Golat për Ballkanin i shënuan: Arber Prekazi, Arber Hoxha, Albin Berisha.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.