Përfundon ndeshja, FC Ballkani barazon me rusët e Baltikas

Foto: Ilustrim

Ballkani ka zhvilluar edhe miqësoren e dytë në Turqi, në kuadër të përgatitjeve për stinorin e ri.

‘Luanët’ e Ismet Munishit u ballafaquan me ekipin rus, Baltika

Ndeshja nuk prodhoi asnjë gol, duke u mbyllur me rezultat të barabartë, 0:0.

Në këtë takim, Munishi pati mundësi të shikojë formën e shumicës së lojtarëve.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Kjo ishte miqësorja e dytë e Ballkanit në Turqi.