13.07.2019, 17:19

Pas largimit nga FC Ballkani, Manevski me skuadër të re

Pas disa paraqitje tek skuadra nga Suhareka, FC Ballkani, ish sulmuesi, Borçe Manevski tani më është transferuar në një skuadër të re.

Borçe Manevski, shtetas i Maqedonisë tani është transferuar tek skuadra po nga ky vend, Pelisteri.

34 vjeçari Manevski luajti një vit të plotë tek Ballkani, ai bëri 17 paraqitje tek skuadra nga Suhareka dhe arriti ti shënoi 5 gola.

Kujtojmë se para pak kohe nga FC Ballkani u larguan hiç më pak se 9 lojtarë pas ardhjes së trajnerit, Ismet Munishit.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Po ashtu kujtojmë se FC Ballkani ka filluar lojën miqësore ndaj FC Llapit, ku momentalisht është minuta e ’20, e cila po zhvillohet në stadiumin e Suharekës.

LEXO EDHE:  Ballkani i dha leksion Feronikelit, por ky është mesazhi i Munishit për Vukiçeviqin
/SuharekaOnline/