13.07.2019, 22:04

Nga sot FC Ballkanit iu bashkua edhe një portier

Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani vazhdon të sjellë emra të rinj në skuadër këtë afat kalimtar.

FC Ballkani ka bërë të ditur se ka transferuar portierin më të ri, Flamur Gashin.

“Nga sot skuadrës sonë iu bashkua edhe portieri Flamur Gashi”, ka shkruar FC Ballkani në Facebook.

Portieri tani më i Ballkanit, Flamur Gashi sezonin e kaluar ishte pjesë e skuadrës së Lirisë.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Po ashtu Gashi i tregoi aftësitë e tij edhe jashtë klubit të Lirisë, ai ishte portier edhe në Përfaqësuesën U21 të Kosovës.

LEXO EDHE:  Ballkani i dha leksion Feronikelit, por ky është mesazhi i Munishit për Vukiçeviqin
/SuharekaOnline/