12.07.2019, 14:44

Nesër ndeshje miqësore, FC Ballkani ndaj FC Llapit

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar se të enjten do ta zhvillojë një ndeshje miqësore ndaj skuadrës së Podujevës, FC Llapi.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook, Ballkani zbuloi detajet e ndeshjes miqësore ndaj Llapit.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të shtunën (13.07.2019) në stadiumin e Suharekës me fillim prej orës 17:00.

Ballkanit dhe Llapit kjo ndeshje do ti shërbej për tu përgatitur sa më mirë për sezonin e ardhshëm.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Përveç transferimeve, te Ballkani do të debutojë edhe trajneri i tyre i ri, Ismet Munishi, i cili tashmë ka drejtuar dy ndeshje miqësore ndaj Feronikelit dhe Trepçës.

LEXO EDHE:  Tabela pas dy takimeve të djeshme: Ballkani lider, Gjilani pikët e para këtë edicion
/SuharekaOnline/