Munishi:Do t’i mbrojmë me nder ngjyrat e FC Ballkanit

Ismet Munishi që nga dita e djeshme zyrtarisht e mori në dorë skuadrēn e Suharekës, FC Ballkanin.

“E falenderoj Presidentin z.Arsim Kabashi dhe kryesin e FC Ballkanit per besimin”.

“Na pret punë e madhe për objektivat që i kemi .
Do të jemi skuadër qe lufton dhe i mbron me nder ngjyrat e klubit dhe konkurent me të gjitha skudrat me nam të IPKO Superligës”, tha Munishi.

Po ashtu Trajneri Munishi tha se: “Opinionit futbolldashes të Suharekës dhe tifozëve te flakt ‘Xhebrailat’ iu premtojmë lojëra të mira dhe presim qe tifozët të na ndihmojnë shumë në rrugën tonë”.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.