11.07.2019, 14:15

KF Trepça 89 luan sot miqësore ndaj FC Ballkanit

Sot skuadra nga Mitrovica, KF Trepça ’89 do ta zhvillojë ndeshjen miqësore ndaj FC Ballkanit.

Sipas informatave të të dyja skuadrave, ndeshja do të zhvillohet në Mitrovicë në stadiumin ‘Riza Lushta’.

Kjo ndeshje e cila do të zhvillohet sot në Mitrovicë do të fillon nga ora 17:00.

Trepçës dhe Ballkanit kjo ndeshje do ti shërbej për tu përgatitur sa më mirë për sezonin e ardhshëm.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Kujtojmë se më 2 korrik, Feronikeli luajti një ndeshje miqësore ndaj Ballkanit, ku skuadra nga Suhareka shënoi fitore 0:1.

LEXO EDHE:  Tabela pas dy takimeve të djeshme: Ballkani lider, Gjilani pikët e para këtë edicion
/SuharekaOnline/