[FOTO] FC Ballkani zhvillon seancën e fundit stërvitore para ndeshjes ndaj Ferizajit

[FOTO] FC Ballkani zhvillon seancën e fundit stërvitore para ndeshjes ndaj Ferizajit
Çlirim Gashi

22.02.2020 / Ballkani

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para ndeshjes së neserme ndaj Ferizajit.

FC Ballkani ka realizuar seancën stërvitore para ndeshjes ndaj Ferizajit në kuadër të Superligës së Kosovës – java e 19-të.

I pranishëm ishte edhe trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

Superliga e Kosovës – java e 19-të ka filluar dje, ku u zhvillua ndeshja në mes të Vushtrrisë dhe Dritës ndërsa sot u përballen Llapi – Feronikeli dhe Drenica – Prishtina.

Përmes disa fotove të publikuar nga faqja zyrtare e FC Ballkanit shihen lojtarët duke u stërvitur në stadiumin e qytetit në Suharekë.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit