Formacionet zyrtare të derbit FC Prishtina – FC Ballkani

FC Prishtina dhe FC Ballkani i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 20-të në Superligë.

Ndeshja ka filluar në ora 17:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Formacionet zyrtare:

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Miftaraj, Krasniqi, Boshnjaku, Mankenda, Ahmeti, Abazi, Januzi, Bekteshi, John.

Ballkani: Ruxhi, Potoku, Berisha, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Sinani, Magani, Kuc, Prekazi.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

Gjyqtarë: Selim Isufi, Besnik Morina, Driton Preniqi, Isak Ceroviku.

Stadiumi: ‘Fadil Vokrri’, Prishtinë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.