13.07.2019, 20:00

FC Ballkani ndaj FC Llapi, përfundoj me rezultat baras

Ka përfunduar ndeshja miqësore, Ballkani – Llapi.

Ndeshja e luajtur në Therandë ka përfunduar me rezultat të barabartë 2 me 2.

Për Ballkanin shënuan, Edvin Kuc e ardhja e fundit, Arbër Hoxha.

Kurse golat për skuadrën e Llapit i shënuan Bujar Idrizi si dhe Sebino Plaku, raporton GazetaOlle.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Ky i fundit ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë

LEXO EDHE:  Tabela pas dy takimeve të djeshme: Ballkani lider, Gjilani pikët e para këtë edicion
/SuharekaOnline/