FC Ballkani e humb ndeshjen e parë miqësore në Turqi

Foto: Ilustrim

Klubi futbollistik nga Suhareka, FC Ballkani ka udhëtuar për në Antalya të Turqiës për fazën përgatitore.

FC Ballkani për tri ditë rresht ka mbajtur seancë stërvitore me futbollistët, ku tani janë përgatitur edhe për ndeshjet miqësore që do ti zhvillojnë atje.

Klubi i qytetit përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se sot ka zhvilluar ndeshjen e parë miqësore ndërkombëtare.

Sot Ballkani ka zhvilluar ndeshjen miqësore ndaj FC Tractor, ku u udhëheqën nga kapiteni Visar Berisha.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Në këtë miqësore ‘luanët’ e Ismet Munishit pësuan humbje me rezultat 2:1 në Lara (Antalia) – Turqi.