FC Ballkani deklason KF Minatorin

Ka përfunduar ndeshja miqësore e dhjetë për Ballkanin e Ismet Munishit ku u përballë me KF Minatorin.

Ndeshja e luajtur në stadiumin e Suharekës me fillim nga ora 17:00, tani më përfundoi gjithçka në favor të Ballkanit, ku skuadra nikoqire shënoi fitore me rezultat 3-0.

Për skuadrën nga Suhareka shënuan tre yjet e skuadrës, Visar Berisha (C), Besnik Krasniqi si dhe Jetmir Topalli.

RAPORTO