Bizneset Vende Pune Ofertat

Ballkani të enjten pret në “Fadil Vokrri” Lincoln Red Imps

Ballkani të enjten pret në “Fadil Vokrri” Lincoln Red Imps

08.08.2023 Ballkani

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

FC Ballkani të enjtën do të përballet me Lincoln Red Imps.

Ndeshja e parë mes dy ekipeve për rrethin e tretë të UEFA Coferencë League, do të zhvillohet të enjten, prej orës 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan SuharekaOnline.

Njoftimi i plotë:

Rrugëtimin në Evropë e vazhdojmë në rrethin e tretë të UEFA Conference League, ndaj skuadrës Lincoln Red Imps.

Për ndeshjen e parë që zhvillohet të enjtën në “Fadil Vokrri” (10 gusht 2023, ora 20:45), biletat mund t’i siguroni nga e marta, te zyra e klubit në stadiumin e qytetit në Suharekë, nga ora 13:00 deri në 22:00. Në këtë interval kohor, shitja e tyre vazhdon edhe të mërkurën, kurse ditën e ndeshjes deri në orë 17:00.

Ndërkaq po atë ditë kur edhe zhvillohet dueli Ballkani vs Lincoln, ulësen tuaj mund ta siguroni edhe te zyra e mediave, në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet.

Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë