Bizneset Vende Pune Ofertat

Ballkani sonte zbarkon në stadiumin “Fadil Vokrri”, përballet me FC Larne

Ballkani sonte zbarkon në stadiumin “Fadil Vokrri”, përballet me FC Larne

25.07.2023 Ballkani

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Sot (e martë) është në orar për t’u zhvilluar ndeshje e parë e raundit të dytë kualifikues në Ligën e Konferencës mes Ballkanit dhe Larnes nga Irlanda e Veriut.

Pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, kampioni i Kosovës do t’i vazhdojë garat nga raundi i dytë kualifikues i Ligës së Konferencës.

Në këtë raund, Ballkani do të ndeshet me klubin nga Irlanda Veriu, në ndeshjen e parë që do të zhvillohet në Stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

“Sonte zbresim në stadiumin “Fadil Vokrri” për ta zhvilluar aktin e parë të përballjes me kampionin e Irlandës së Veriut, FC Larne.

Ndeshja e vlefshme për rrethin e dytë të kualifikimeve, në UEFA Conference League, fillon në orën 20:45, derisa biletat mund t’i siguroni në sheshin e qytetit në Suharekë, deri në orën 17:00, si dhe tek zyra e mediave në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.” thuhet në njoftimin e ekipit suharekas.

Ndeshja kthyese zhvillohet pas një jave, apo më saktë me 3 gusht, 2023.

“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende94 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë