Bizneset Vende Pune Ofertat

Ballkani përballet me Lincoln Red në rrethin tjetër të Ligës së Konferencës, priten largime nga skuadra

Ballkani përballet me Lincoln Red në rrethin tjetër të Ligës së Konferencës, priten largime nga skuadra

04.08.2023 Ballkani

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Ballkani ka kaluar në rrethin e tretë kualifikues për në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës.

Skuadra nga Suhareka eliminoi Larnen me rezultat të përgjithshëm 7-1, për të siguruar kalimin në rrethin tjetër.

Dueli i sontëm në Belfast u mbyll 4-1 për kampionin e Kosovës, me golat e shënuar nga Nazmi Gripshi me dy, Albion Rrahmani dhe Almir Kryeziu.

Por, me kë do të përballet Ballkani në rrethin e tretë të Ligës së Konferencës?

Skuadra kosovare do të ketë punë me Lincoln Red Imps nga Gjibraltari, një kundërshtar i lehtë në letër.

Ky kundërshtar është i njohur, pasi në të kaluarën ishte përballur me Dritën dhe Prishtinën.

Ballkani ka ndërtuar një skuadër tejet cilësore, dhe shpreson që të shënojë fitore po aq të thellë edhe ndaj Red Imps, për të kaluar në rrethin e katërt.

Por, skuadra nga Suhareka mund të mbetet pa Albion Rrahmanin para kësaj përballje, pasi sulmuesi thuhet se do t’i bashkohet Rapid Bukureshtit.

Ilir Daja ka konfirmuar se edhe Ludogorets është i interesuar për disa lojtarë të tyre, andaj nëse do ketë më shumë se një largim nga Ballkani, atëherë do të ishte një mision i vështirë për ta që të arrinin në fazën e grupeve.

Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
FURRA PIZZERIA KOSOVARJA2 Gastronomi Rr.Xhavit Syla Suharek,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë