Bizneset Vende Pune Ofertat

Armend Thaqi pritet të ftohet nga Kombëtarja e Shqipërisë

Armend Thaqi pritet të ftohet nga Kombëtarja e Shqipërisë

11.09.2023 Ballkani

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Shqipëria ka mbyllur me sukses dy ndeshjet kualifikuese të Europianit 2024, duke marrë 4 pikë. Një barazim në Pragë dhe fitorja në Tiranë ndaj Polonisë, i kanë ngjitur kuqezinjtë në vendin e parë në klasifikim.

Sakaq, për kuqezinjtë debutuan edhe dy lojtarë të rinj. Mirlind Daku dhe Arbnor Muja morën minuta në të dyja ndeshjet, aty ku Daku arriti edhe të shënonte ndaj Polonisë golin e dytë të ndeshje.

Sakaq, në tetor pritet që edhe Armend Thaqi të jetë pjesë e Shqipërisë.

Mbrojtësi 30-vjeçar do të jetë pjesë e Kombëtares kuqezi dhe diçka të tillë e ka njoftuar trajneri nga Kosova, Bylbyl Sokoli i cili u shpreh se Thaqi është pranë kalimit te Shqipëria.

Thaqi mbush 31-vjeç në tetor dhe me Ballkanin ka qenë ndër më të spikaturit, teksa luan si mbrojtës i djathtë.

Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë