Ismet Munishi konfirmon dy mungesat e mëdha të Ballkanit ndaj Dritës
Baftiu i FC Ballkanit në mesin e 50 talentëve më të mirë nga UEFA

02.03.2020 / Ballkani

Baftiu i FC Ballkanit në mesin e 50 talentëve më të mirë nga UEFA

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani është duke përjetuar momentët më të mira të futbollit si lider në Superligën e Kosovës. Të shtunën FC Ballkani zhvilloi...

Prekazi për derbin në ‘Fadil Vokrri’: Ky lojtar i FC Ballkanit më ka lënë përshtypje

02.03.2020 / Ballkani

Prekazi për derbin në ‘Fadil Vokrri’: Ky lojtar i FC Ballkanit më ka lënë përshtypje

Kryendeshja e javës së 20-të në Superligën e Kosovës u zhvillua në ‘Fadil Vokrri’ mes FC Prishtinës dhe Ballkanit. Ndeshja e zhvilluar dje u mbyll...

Munishi: Sfida Prishtina-Ballkani kishte tempo të Ligës së Evropës

02.03.2020 / Ballkani

Munishi: Sfida Prishtina-Ballkani kishte tempo të Ligës së Evropës

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, thotë se tempoja e ndeshjes Prishtina-Ballkani ishte e njëjtë me ndeshje të Ligës së Evropës. Ai tha në “Dueli Sportiv”...