Regjistro biznesin falas !

Kërko biznese

Të gjitha bizneset

Reklama R-SHARM
Aktiviteti: Studio Dizajni
Rr.Brigada 123, Shirokë
045 130 003
Orari i punës: 08:00-19:00

Partneri juaj perfekt për të gjitha nevojat tuaja për printime dhe konstrukte! Rsharm ka një përvojë shumëvjeqare dhe punon pa pushim për të ndërtuar marrëdhënie shumë të mira me klientët që kërkojnë angazhim të thellë për re...
Kompania e Sigurimve PRISIG
Aktiviteti: Auto Sigurim
Rruga BRIGADA 123 Perball rruges se reqanit
044/049/525-524
Orari i punës: 8-16

TE GJITHA LLOJET E SIGURIMVE ...
DIAKOS Center
Aktiviteti: Argjendari Bizhuteri
Brigada 123
029272040
Orari i punës: 08.00 - 18.00

Shitja , prodhimi , përpunimi , riparimi dhe gravirimi i stolive prej Ari dhe Argjendi ...
LeonardKrasniqi_art
Aktiviteti: Studio Dizajni
Peqan/Suharekë
+38349110902
Orari i punës: 09:00 / 21:00

Ofrojme këto shërbime si : Njejten kohë bëjmë dhe portrete me porosi, Logo, reklama, Vizitkarta, broshura, Maica etj......
Euro Fas
Aktiviteti: Izolim Molerim
Duhël
044721503, 045361774
Orari i punës: 08:00-17:00

Kryejm keto pun si fasada te jashtme ,te brendeshme ,knauf ,gled ,mallter me maqin g4...
N.P.SH Krasniqi
Aktiviteti: Kontrollim Teknik
Suharekë
045686817
Orari i punës: 08:00---16:00

Kjo qendër e kontrollimit teknik është e licencuar dhe mundëson kontrollim teknik për vetura të vogla dhe mjete të mëdha nga 3.5 deri në 10 ton. Qendra është hapur në vitin 2008 dhe ofron garanci dhe cilësi në shërbimet e veta ....
Auto Krasniqi
Aktiviteti: Auto Shërbime
Rruga Hajdin Berisha P.N. Suharekë 23000 Kosovë
045686817
Orari i punës: 08:00---18:30

Auto servisi Krasniqi është një ndër qendrat e servisimeve moderne dhe të suksesshme ku bën servisimin e veturave të vogla . Themeluar në vitin 2000 në Suharekë ka sjell një përvojë dhe specializim nga shtetet perëndimore, kryesisht ng...
N.T.SH Kryeziu Epoxid
Aktiviteti: Dysheme Industriale
Sopije suharek
044 303 188
Orari i punës: 07:00 - 18:00

Dysheme epokside & sportive...
ISUKA npt
Aktiviteti: Vegla Pune Profesionale
Shirokë, Suharekë
044 21 20 21 / 044 127 117 / 049 187 064
Orari i punës: 07:00 - 19:00

Dyqani i veglave, ngjyrave profesionale si dhe nuancimeve kompjuterike per ngjyra industriale dhe shtepiake. Diler i vetem i autorizuar ne Suhareke per shitje te markes se njohur boterore te veglave Makita, si dhe ngjyrave profesionale gjermane Alpi...
Laboratori RIOLAB
Aktiviteti: Laboratore
Luigj Gurakuqi 027
044400707
Orari i punës: 08:00-17:00

Laboratori “RIOLAB” në shërbim të pacientëve është një investim tjetër që synon rritjen e mëtejshme të kualitetit të shërbimit shëndetësor në vendin tonë.Me teknologjin e fjalës së fundit në aparatura dhe shërbim cilësor, ky...
Te Pishat
Aktiviteti: Restaurante Bare
Biraq, Duhël
044 198 543
Orari i punës: 07:00 - 23:00

MIRËSEVINI NË RESTAURANTIN “TE PISHAT”, ATY KU JU PRET MIKPRITJA DHE BUJARIA TRADICIONALE SHQIPTARE. ATY KU ENTERIERI KA NJË SHIJE TË VEÇANTË DHE I PËRSHTATET ÇDO MOSHE, NDËRSA ATY NË NJË KËND GJENDET BAR REASTAURANI KU MYSAFIRËT ...
Flora Moda
Aktiviteti: Butique Konfeksion
Rr. Brigada 123
044 400 693
Orari i punës: 08:00-17:00

FLORA Moda me një përvojë pune 30 vjeqare ne lëmin e rrobaqepësisë, njihet për prodhime origjinale vendore sipas shijes së klientelës. Pra prodhimet tona janë ekskluzivisht për gjininë femrore si: fustane nusërie, vello, fustane per mb...
Alarm Zone
Aktiviteti: Teknikë Sigurie Alarme
Brigada 123 Suharekë 23000
049 500 395
Orari i punës: 08:00-17:00

Alarmzone është nje kompani e clia merret me shitjen e produkteve të sigurisë, Kamera, Alarm, Alarm kundër zjarrit, Akses kontroll, Interfon etj....
Hotel Voci
Aktiviteti: Hotele / Motele
Kilometri I Suharek-Prizren Suharekë 23000
049 655 655
Orari i punës: 06:00 - 24:00

Hoteli ofron një sherbim të shkëlqyer dhe dhoma mjaft të rehatshme e të mobiluara me shije e elegancë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me televizor satelitor, hidromasazh, minibar, ajër të kondicionuar, akses interneti, telefon, shërbim...
Fabrika e Mobileve "Te Naseri"
Aktiviteti: Mobilie Inventar
Zona Industriale, Shirokë
044 187 015
Orari i punës: 08:00-17:00

Fabrika e mobileve “TE NASERI” aktualisht është fokusuar në prodhimin e mobileve (ulseve) sipas kërkeses tuaj, dhomave të gjumit ,dhomave për femijë, kuzhinave të llojeve të ndryshme sipas hapsires realizuese,dhe gjithqka tjeter qe i ...
Ujë PIKA
Aktiviteti: Prodhim i Pijeve
Mushtishtë
049 53 00 50
Orari i punës: 08:00-18:00

PIKA GROUP sh.p.k , u hap më 16 Prill 2018 . Produkti PIKA , Ujë Oligomineral Natyral , Bio ( i pa trajtuar kimikish) , përmban, të gjitha elementet kimike, në bazë të standarteve Europiane . Vërtetuar nga INSTITUTI KOMBËTARË I SHËNDETËSI...
LAMI Palace
Aktiviteti: Hotele / Motele
Shirokë
044 681 868
Orari i punës: 06:00 - 24:00

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të paharrueshme për ahengun tuaj. Çdo gjë është e dizajnuar me përsosmëri duke filluar si nga detajet më të vogla deri tek ato ...
MTB Theranda
Aktiviteti: Klub
Rr.Brigada 123
044 21 20 21
Orari i punës: 08:00 - 18:00

Aktivitetet kryesore të klubit tonë janë: pedalimi-eksplorimi i bukurive natyrore të vendit tonë, pjesmarrja në gara si dhe organizimi i garave MountainBike/Downhill në vendin tonë. Gjatë këtyre viteve kemi qenë pjesmarrës thuajse në të...
Gjithësej biznese